Enter your keyword

COFFEESHOP COMPANY – AVION SHOPPING PARK

COFFEESHOP COMPANY  – AVION SHOPPING PARK

COFFEESHOP COMPANY – AVION SHOPPING PARK

V COFFEESHOP COMPANY připravujeme kávu výhradně jen z nejkvalitnějších zrnek kávy Arabica, pocházející z těch nejlepších kávových plantáží na světě.

V COFFEESHOP COMPANY věříme, že skutečně dobrá káva není tajemství, ale umění. Nejvyšší kvalitu kávy dosahujeme pražením zrnek po dobu přesně 12 minut a přípravou v kávovaru s odlišnou technologií. Naše káva má díky pečlivé přípravě ve speciálních kávovarech opravdu lahodnou chuť a je šetrná k lidskému zdraví.

Kvalita COFFEESHOP COMPANY spočívá ve spojení tradičních Vídeňských hodnot podávání kávy a moderních trendů přípravy kávových specialit.

V COFFEESHOP COMPANY Vám připravíme nejen vynikající kávu a originální kávové speciality, ale i čerstvé snacky z prvotřídních surovin, křupavou tortilla pizzu, zdravou polévku, zeleninové saláty, skvělé dorty, zmrzlinové poháry a mnoho dalších pochutin. Přijďte se k nám o tom přesvědčit a užít si chvilku pro sebe, odpočinek mezi nákupy nebo si zpříjemnit pracovní schůzku.

Nyní si opět u nás můžete dopřát v klidu a pohodlí s prvotřídním servisem naše speciality a protože si Vás vážíme za Vaší věrnost jsme pro Vás připravili oblíbené bonusové kartičky 6+1. Sbírejte razítka za všechny nápoje z nabídky CSC a my Vás odměníme sedmým nápojem zcela zdarma.

Darujte své rodině nebo kolegům dárkový poukaz a potěšte své blízké chuťovým zážitkem. Možnost zakoupení u obsluhy kavárny.

Sledovat nás můžete na našem Facebooku nebo na našich webových stránkách www.coffeeshopcompany.cz.

Těšíme se na Vaší návštěvu

Vždy s úsměvem tým CSC

Otevírací hodiny: 9:00 - 21:00

Adresa provozovny: Rudná 3114/114, 700 30 Ostrava - Zábřeh

Telefon: +420604748924

E-mail: ostrava.avion@coffeeshopcompany.cz

Web: https://www.ostrava.avion.cz//cs-cz/stores/coffeeshop-company

Google mapy: Zobrazit provozovnu na mapě

Facebook: https://www.facebook.com/Coffeeshop-Company-Avion-Ostrava-104717061192534