Enter your keyword

Skalka family park s.r.o.

Skalka family park s.r.o.

Skalka family park s.r.o.

Rodinný areál Skalka je tím ideálním místem k aktivnímu trávení volného času i odpočinku. Jeho výhodná poloha na okraji města v malebném prostředí přilehlých lesů a zajímavý program, který areál celoročně nabízí, z něj také dělá zajímavý cíl procházek. Na ty nejmenší tady čeká spousta prolézaček, skluzavek, houpaček, vodní atrakce, zážitkové dráhy a kolotoč. Těšit se však můžete i na skákací hrady, velmi oblíbená bourací autíčka bumper cars, workout hřiště a stále se rozšiřující minizoo. Nepřízeň počasí nevadí – máme nově zastřešenou HOP arénu, kde jde skákat na trampolínách za každého počasí. Pro všechny děti splněný sen, nemyslíte? Na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí Vám jistě také vyhládne. Zastavte se v naší nové restauraci, kde kuchaři připravují speciální menu z těch nejlepších surovin. Areál Skalka je skvělá příležitost pro společné chvíle.

Mezi novinky letošní sezóny patří nové kolotoče, dráha Dragon, autodrom, nová tubingová dráha, vzduchové trampolíny, Stříbrná věž s vyhlídkou v ZOO, pirátskou loď, paleontologické naleziště, vodní hrátky pro děti (mlýnky, korýtka, stavidla), novou virtuální realitu a minigolf. Pro milovníky cyklistiky, máme připravené místo k dobíjení elektrokol, nebo také cyklo myčku.

Otevírací hodiny: Atrakce otevírací doba Po - Pá - atrakce v základním vstupném 9:00 - 20:00 Po - Pá - všechny atrakce 14:00 - 20:00 So - Ne - všechny atrakce 9:00 - 20:00 Minizoo a bludiště otevírací doba Po - Ne 9:00 - 20:00 Virtuální realita otevírací doba Po - Pá 14:00 - 20:00 So - Ne 9:00 - 20:00 Bistro - výdejní okénko otevírací doba Po - Ne 9:00 - 20:00

Adresa provozovny: Vřesina 907, 742 85

Telefon: +420607292225

E-mail: michaela.melecka@gmail.com

Web: http://www.skalkaostrava.com/

Facebook: https://www.facebook.com/skalka.ostrava